czwartek, 13 maja 2010

Wymiana albumów

Na blogu Kwiat Dolnośląski jakiś czas temu zorganizowana była wymianka albumików, na którą  i ja się zapisałam, bo wymianki uwielbiam. Rozlosowane były pary i należało się wymienić w tych parach materiałami a później z otrzymanych materiałów wykonać albumik. Moją partnerką w wymianie zostałaLily i oto co ja dla niej wymodziłam:

Okładka albumu:

Lily przesłała mi bardzooooo dużo matriałów, w tym papiery z ILS z kolekcji Glass of wine, które już jakiś czas mam i ja, ale nie miałam odwagi ich pociąć, bo bardzo mi się podobają. I  powiem tylko, że praca z tymi papierami to sama przyjemność. 

A teraz dużooo zdjęć: A to albumik, który ja otrzymałam od Sylwii: w moich ulubionych brązach i różach ( papiery ILS Rivendel oraz część Basic Grey Bitersweet):

I jeszcze raz dziękuję Ci Sylwia za tak wspaniały albumik, już myślę jakie zdjęcia do niego dodać! Dostałam też śliczną broszkę, ale zdjęcie jej gdzieś się zapodziało na moim kompie, postaram się póżniej je wstawić, bo teraz idziemy na spacerek(w końcu ładna pogoda, trzeba korzystać); pisanie posta zajęło mi 2,5 godziny - wyobrażacie sobie - coś dziś nie tak z tym internetem...

Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję, że ktoś do mnie zagląda. Nawet nie wiecie jak mnie cieszą Wasze odwiedzinki !!!


5 komentarzy:

 1. Jolu, cudne albumiki! :D

  A mogę prosić o przesłanie fotek na maila Kwiatu Dolnośląskiego (jest podany na blogu), bo będę chciała potem podsumować całą akcję, jak już wszyscy zrobią. ;)

  Aaaa, i ciekawi mnie jaki jest format tych albumików. :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Joluś, albumik Twój cudny! Dopieszczony, dopracowany i cieszący oko kolorami. Dostany też piękny:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze raz dziękuję Jolu za wymianę:-))) Na album zrobiony przez Ciebie nie mogę się napatrzeć:-))

  Pozdrawiam ciepło:-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Z netem i ja mam ostatnio problemy.
  A albumy świetne. Oba.

  OdpowiedzUsuń
 5. Obydwa albumy są prześliczne!

  OdpowiedzUsuń