czwartek, 21 czerwca 2012

Smash Book po mojemu

Pozostając w klimatach retro pokażę dziś Smash Book, który zrobiłam na wymiankę forumową na Scrappassion. Ten orginalny nie wzbudził mego zbyt wielkiego entuzjazmu, ale tworzenie takiego zeszytu samodzielnie to już prawdziwa przyjemność. I teraz jestem rozdarta wewnętrznie pomiędzy moim ulubionym prostym stylem a starociowymi klimatami, ale pozostanę raczej przy tym pierwszym - tu jest mniej pracy, wybieram papier, parę dodatków i gotowe hihihi...wiem strasznie wygodna jestem!
Kończę swoje rozważania i zapraszam do oglądania smasha po mojemu(tu kilka wybranych losowo stron):

W następnych postach pokażę jakie ja dostałam cudo, zdążyłam już zagospodarować kilka stron, ale wymagają jeszcze małego szlifu.
Pozdrawiam!

P.S. Kto mi powie, jak zmienić układ zdjęć w poście, miałam je wyśrodkowane a teraz nici i mimo że mam ustawione "do środka" to nie działa.

5 komentarzy:

 1. Śliczny jest, a ja jestem zagorzałą fanką Twoich prac :) Co do zdjęć, to chyba tylko świrowanie bloggera, bo kiedyś tez to przeszłam, aż w końcu samo się przestawiło jak trzeba.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny, romantyczny smash!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Smash w Twoim wydaniu podoba mi się bardzo.
  Ja też miałam takie problemy z bloggerem - posta napisać mogłam, ale żeby w ogóle załączyć zdjęcie to musiałam zmienić przeglądarkę.
  Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
 4. Przecudowny smash - właśnie teraz dotarłam do wątku na forum - obejrzałam i oczy nacieszyłam. Cudowną całość ...

  OdpowiedzUsuń