środa, 20 kwietnia 2016

Project Life marzec 2016

Witajcie, marzec przyniósł duże zmiany w moim PL. Przede wszystkim zapisałam się na pierwszy mój kurs on-line Kreatywnie na co dzień,  którego autorką jest Kasia z bloga Worqshop. Świetna sprawa taki kurs, polecam na przyszłosć wszystkim początkującym i nie tylko entuzjastom PL. Poza tym zaczęłam bardziej wykorzystywać dodatki, zaczynam szaleć z kolorami i wzorami, używam więcej zdjęć kwadratowych i co dla mnie niesłychanie ważne zaczynam coraz więcej stosować journalingu.
Zapraszam zatem do obejrzenia i poczytania co ciekawego działo się u mnie w marcu:

                                                                   Tydzień 9
Początek marca to u mnie porządki, powoli ogarniam swój kącik scrapowy i kicia bardzo mi pomaga hahaa,.. W tym miesiącu korzystałam głównie z kart Heidi Swapp Dreamy.
 

 Tydzień 10
Czas na porządki na balkonie


Tydzień 11 
Tu taki mały przerywnik od sprzątania, siostra przysłała mi nowe zdjęcia siostrzeńców i oczywiście musiały trafić do albumu.

 Następna strona to moje i kici przyjemności, tu skorzystałam z karty i napisów po polsku od Kasi z Worqshop.
Tydzień 13
Wielkanoc, którą po raz pierwszy od kilku lat spędziliśmy nie w pracy.


 W tym miesiącu poszalałam trochę z kartami i zdjęcami, ale chciałam by nic z mojej tej zwykłej codzienności mi nie umknęło. Prowadząc ten mój PL widzę, że taka zwykła codzienność może być też ciekawa i inspirująca, a tak bałam się na początku stycznia, że bedę miała za mało zdjeć do jednego tygodnia.  
Pozdrawiam życząc dużo słońca!!!


2 komentarze:

  1. Pięknie Ci się układa ta robota :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Naprawdę piękne tygodnie!!! Super to wszystko połączyłaś! :)

    OdpowiedzUsuń