poniedziałek, 20 czerwca 2016

Project Life - maj 2016

Witajcie w przededniu lata, spoglądając w kalendarz nie wierzę, że  minęło już półrocze. Dzień płynie za dniem  z powtarzaniem codziennych czynności i  rytuałów. Ale tak naprawdę  żaden dzień się już nie powtórzy i dlatego dla mnie jest to wyjątkowe - takie łapanie zwykłych i zarazem niepowtarzalnych chwil.
Nadrabiane zaległości w moim albumie trwa, dziś zapraszam was na moje niepowtarzalne chwile w maju:

Tydzień 18 to leniwe i spokojne chwile na ogródku, pogoda wręcz letnia zachęcała do spędzania całych dni na zewnątrz. Karta tytułowa maja to freebies od Kariny z bloga Little Happines, polecam odwiedzić jej bloga i poczytać świetne artykuły nt. Project Life oraz  zapisać  się na newslettera, gdzie można otrzymać takie cudowne karty. Maj jest u mnie delikatny i trochę pastelowy, korzystałam ponownie z kart Dreamy a gdzie niegdzie wplotłam mój nowy nabytek złoty Value Kit Heidi Swapp.Tydzień 19 to majówka, u nas zaczyna się  w drugim tygodniu maja i może przeciągnąć się aż na trzeci tydzień, o ile nie musi się iść w międzyczasie do pracy. Niestety nie każdy ma tak dobrze.Tydzień 20 okazał się dla mnie niefortunny, przykra kontuzja stopy wykluczyła  mnie na trochę z aktywności, prawie 2 tyg. spędziłam na kanapie, siłą rzeczy mało zdjęć- więcej treści.


Tydzień 21 to dalsze nadrabianie zaległości w czytaniu, stosik nieprzeczytanych książek ubywa. A na koniec taki mały bonusik -  tak wygląda w obecnej chwili mój grubasek, niedługo skończę czerwiec i trzeba będzie zacząć nowy album, już się cieszę!

pozdrawiam i życzę słonecznego tygodnia!

5 komentarzy:

 1. Świetny projekt, cudne wykonanie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastycznie spędzone dni i cudownie zachowane w pamięci :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wygląda świetnie :D najbardziej mi się podobają te karty w kropki ♡ i te jasne. Okładka albumu też bardzo ładna��

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczny ten Twój PL ! 💛 Chętnie zajrzę jeszcze nie raz do Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń