środa, 30 listopada 2016

O notesach słów kilka...

Witajcie,
ostatnio miałam wielką przyjemność wykonać 5 szt. notesów. Będą one przeznaczone na prezenty świąteczne dla różnych osób mających różne zainteresowania, upodobania. Dla mnie wyzwanie ogromne, bo nie znam osobiście tych osób, a większość moich prac jakie robię są przeznaczone dla najbliższych, ale dostałam szczegółowe wytyczne co bardzo ułatwiło mi pracę. I poza tym uwielbiam wyzwania, robić coś nowego, a notesy to już szczególnie. Wyobrażacie sobie, że dla siebie nie wykonałam jeszcze żadnego, sprawdza się tu przysłowie, że szewc bez butów chodzi...


Przedstawiam Wam więc pięć notesów w różnych stylach, nie wiem czy mi się udało uchwycić to coś, nie mnie to oceniać, niemniej ja jestem dumna z mojej pracy!

                                                               
                                                               Notes podróżniczy

                                                              Notes w stylu vintage

Notes w stylu shabby shic

Notes nowoczesny, mam nadzieję,że choć trochę jest, bo to było naprawdę wielkie wyzwanie hahahah...

I  ostatni i nie ukrywam, że to mój ulubiony, dla wielbicielki romantycznych klimatów i czarnych kotów. Mój kot nie jest wprawdzie czarny, ale i tak uwielbiam....

I jak zawsze ciężko mi było się z nimi rozstawać ,ale mam nadzieję, że będą cieszyć oczy swoich przyszłych właścicieli. 

A,że jutro już pierwszy grudnia to życzę Wam, aby mimo wielu obowiązków, pośpiechu, przedświątecznej gorączki ten czas oczekiwania na Boże Narodzienie był dla Was niezwykły i magiczny. Może zatrzymacie się choć na chwilę i pomyślicie o sobie i  o swoich najbliższych. Pobądźcie  albo zróbcie coś razem bez pośpiechu i bez stresu.
Ja zamierzam po raz pierwszy dokumentować nasze wspomnienia dzień po dniu w grudniowniku na co Was już dzisiaj serdecznie zapraszam. 

 Zatem do zobaczenia w grudniu!!!

7 komentarzy:

 1. To tak jak ja: notesów kilkadziesiąt, i żadnego dla siebie ;-) Piękny zestaw i ciekawy grudniownik się zapowiada :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piekne prace, myślę, że ci co je dostaną będa bardzo zadowoleni;-)Gdy byłam małą dziewczynką lub nawet nastolatką to wiele bym dała żeby miec taki swój osobisty pamiętnik. Wtedy nie było to wszystko tak rozwinięte jak teraz więc przyozdabiałam je czym tylko mogłam;-)Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Oj też pamiętam z młodości te swoje wszystkie notesy, pamiętniki i kalendarze, do tej pory przechowuję w domu rodzinnym i też ozdabiałam czym się dało, najcześciej to skrawkami różnych materiałów i tasiemkami, bo tego w domu było mnóstwo, pozdrawiam!

   Usuń
 3. pięknie wyszły, najfajniejszy dla fotografa :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Każdy w innym stylu ze swoistym klimatem - świetne :) A grudniownik też się świetnie zapowiada :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne notesy! A grudniownik zapowiada się wspaniale!

  OdpowiedzUsuń