wtorek, 2 marca 2010

Kolorowo i ptaszkowo

Jakiś czas temu zapisałam się na wymianę adresowników na blogu u Czarownicy. W zasadzie biorące udział koleżanki wymieniają się na spotkaniach,  które mają miejsce we Wrocławiu, a ja tak chyba trochę gościnnie się wprosiłam, bo z okolic Wrocławia pochodzę i jak ja zazdraszczam tych spotkań. Uwielbiam Wrocław, tam będąc w liceum jeździliśmy  z koleżankami na stopa na wagary,(  wiem wstyd przyznawać się do tego, ale na obronę mam to, że zawsze odwiedzaliśmy jakieś kino albo muzeum, można więc powiedzieć, że bardzo edukacyjne były to wycieczki), tam studiowałam ( już bez wagarów!!!) hahaha....

Adresownik od Agnieszki już pokazywałam, teraz czas pokazać co ja poczyniłam. Pooglądałam sobie trochę jej bloga i zauważyłam, że lubi zielony kolor, podobnie jak i ja. Więc wybór papieru okazał się prosty i padło na piękny papier z ptaszkiem ze sklepu Scrap.com.pl

Do tego trochę białego embosingu, kilka ćwieków, napis z wytłaczarki, trochę szycia i ulubione ostatnio narożniki z Ebay.

I karteczkę też ptaszkową zrobiłam, bo w grupie raźniej. Tu wykorzystałam ścinki tych papiórków i ćwieków oczywiście z  mojego ulubionego sklepu, kwiatków z C4Y, ptaszek to chlipboard (nie pamiętam z jakiej kolekcji) i też trochę szycia.


A jeden inny ptaszek już został u mnie, bo tak się zainspirowałam wiankami na HOA,  że swój też musiałam poczynić, niezdarny trochę i z resztek starych materiałów, ale za to ptaszek uroczy. Rozglądam już się za ścinkami innymi i pewnie niedługo nowe też powstaną.

Ale dziś się rozpisałam, dziękuję tym co przetrwali do końca i jak zawsze pozdrawiam i dziękuję za odwiedzinki!!!

5 komentarzy:

 1. Jolutko, adresownik doskonały, a karteczka z ptaszkiem prawdziwie wiosenna!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo się cieszę. :)
  Pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny adresownik! Bardzo lubię prace z ptaszkami, więc tym bardziej mi się podoba :) Tak samo jak kartka - patchworkowe tło jest świetne.
  A wieniec z ptaszkiem na pewno przywoła wiosnę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam klimaty ptaszkowe ;)
  Piękne prace !
  Pozdrawiam serdecznie !!!

  OdpowiedzUsuń