wtorek, 9 lutego 2010

Zimowy spacer nad morzem

Do morza od mojego domu jest 5 min drogi i to oczywiście stały punkt naszych spacerów, zdjęć mam bez liku, ale to dopiero mój  drugi album o morzu i do tego zimowy,( pierwszy z zeszłej zimy, tu nie pokazywany).A to przecież taki piękny temat na albumy. Sprawdza się  powiedzenie, że "szewc bez butów chodzi" hahahaah....                  

Album powstał na konkurs ogłoszony na forum Scrappassion przez sklep Scrap. com.pl.  W albumie należało umieścić motyw śnieżynki, moje są kolorowe i w nietypowych kształtach ( są to chlipboardy firmy Cosmo Cricket - uwielbiam je). No nic zapraszam do oglądania mojego dzieła:

Jeżeli chodzi o materiały to użyłam papierów "Zeszyty" z ILS, resztki papierów Jolly by Golly firmy Cosmo Cricket i wcześniej wspomniane chlipboardy, ćwieki śnieżynki,  literki z alfabetu od Websters pages, baza ze Scrapińca, trochę szycia i źółtej wstążki.

I tym albumem żegnam sezon zimowy i zimę, mam nadzieję, że się domyśli  i sobie już pójdzie, czekam z utęsknieniem na wiosnę i kolory, bo biały i niebieski już mi się znudził.Ha!!!

Pozdrawiam , trzymajcie się cieplutko i aby do wiosny!!!!


3 komentarze:

 1. Sliczne - przeszycia zwlaszcz powalaja :)
  czarownica

  OdpowiedzUsuń
 2. Jolu, jest cudny! Te fale na każdej ze stron - bardzo mi się podoba!

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowny album. Wszystko tak ładnie do siebie pasuje :) a te przeszycia... cudo!

  OdpowiedzUsuń